Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Rajapack

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Rajapack to sklep zajmujący się sprzedażą opakowań oraz artykułów biurowych. W ofercie sklepu dostępny jest szeroki wybór opakowań niezbędnych do wysyłania przesyłek, przechowywania dokumentów oraz podczas przeprowadzek. Znajdziesz tu estetyczne i trwałe opakowanie tekturowe i kartonowe w różnych rozmiarach. Rajapack oferuje także koperty papierowe, kartonowe i foliowe, worki i torby, folie bąbelkowe, wypełniacze i inne artykuły ochronne, taśmy samoprzylepne i spinające oraz etykiety i zawieszki. Znajdziesz tu również maszyny do pakowania oraz wyposażenie magazynu. Sklep oferuje opakowania ozdobne i akcesoria do pakowania prezentów oraz artykuły biurowe. Zaoszczędzisz na zakupach dzięki licznym wyprzedażom, promocjom i kodom rabatowym.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji