Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Ravelo.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Księgarnia internetowa Ravelo.pl oferuje bogaty wybór książek i podręczników w okazyjnych cenach. Dzięki outletowi oraz licznym promocjom i rabatom zaoszczędzisz kupując książki ulubionych autorów. Znajdziesz tu najnowsze bestsellery, poradniki, literaturę faktu, książki dla dzieci i młodzieży oraz podręczniki szkolne i materiały do nauki języków obcych. Dostępne są również elektroniczne wersje wielu wydań, od literatury pięknej po książki popularnonaukowe. Ravelo.pl to także szeroki asortyment artykułów papierniczych niezbędnych w szkole i biurze. W sklepie znajdziesz zabawki dla dzieci w każdym wieku, zabawki kreatywne i edukacyjne, gry planszowe, puzzle, lalki i klocki. Nie brakuje tu również artykułów domowych, pościeli, akcesoriów kuchennych, dekoracji, a nawet mebli.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 80 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji