Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Redcoon.pl

do 1% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Redcoon.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór sprzętu elektronicznego. Znajdziesz tu wiele świetnej jakości urządzeń w atrakcyjnych cenach. Dzięki promocjom i rabatom zaoszczędzisz na zakupie elektroniki. W ofercie sklepu dostępne jest duże i małe AGD, od lodówek, przez pralki, po ekspresy do kawy. Znajdziesz tu również najlepsze laptopy, tablety, smartfony, komputery PC, urządzenia wielofunkcyjne oraz akcesoria komputerowe. W sklepie dostępne są także najnowsze telewizory oraz akcesoria RTV. Graczy z pewnością zainteresują konsole, gry oraz specjalny sprzęt gamingowy. Sklep oferuje również aparaty fotograficzne, kamery cyfrowe oraz akcesoria. Redcoon.pl to także narzędzia oraz sprzęt dla domu i ogrodu.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 80 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji