Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Redro

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Redro to sklep internetowy oferujący sztukę użytkową, dzięki której ozdobisz ściany swojego domu. Nadasz ciekawy i unikalny charakter salonowi, kuchni, łazience, lub pokojowi dziecięcemu. W prosty sposób odmienisz wnętrze biura, restauracji, salonu kosmetycznego, czy klubu fitness. Redro to nieskończona ilość możliwości i pomysłów na ozdobę każdej przestrzeni. Dzięki niezwykle bogatemu asortymentowi wybierzesz dekorację idealnie uzupełniającą Twoją aranżację. Znajdziesz tu fototapety, obrazy, plakaty, naklejki oraz tapety w różnorodnych wzorach. Miejska architektura, piękne widoki, kwiatowe desenie, zwierzęce wzory, abstrakcyjne grafiki to niektóre z dostępnych motywów. Liczne promocje i rabaty pozwolą Ci zaoszczędzić podczas dekoracji wnętrz.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji