Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Sinfashion.pl

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sinfashion to znany polski sklep internetowy z odzieżą alternatywną. Sklep oferuje szeroki wybór najciekawszych ubrań i akcesoriów dla fanów muzyki rockowej i tatuaży. W Sinfashion dostępne są również niespotykane marki dotąd nieznane w Polsce. W sklepie znajdziesz alternatywne ubrania dla kobiet i mężczyzn – koszulki, bluzy, kurtki, spodnie i buty z niebanalnymi nadrukami. Kupisz tu także oryginalne akcesoria – biżuterię, torby, plecaki, naszywki, kosmetyki, notesy i poduszki. Fanom muzyki i seriali spodobają się koszulki i gadżety z ulubionymi zespołami i postaciami. Sklep sprzedaje jedynie oryginalne i licencjonowane produkty najwyższej jakości. Dzięki promocjom i kodom rabatowym kupisz wyjątkowe ubrania w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji