Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Sklep dla Ogrodu

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklep dla Ogrodu oferuje szeroki wybór produktów niezbędnych w ogrodzie. Znajdziesz tu środki ochrony roślin – preparaty na choroby oraz zwalczające chwasty, szkodniki i ślimaki. Nie brakuje tu również nawozów dla roślin ogrodowych i balkonowych, iglaków, kwiatów, warzyw i drzew owocowych. W sklepie dostępne są naturalne produkty ekologiczne bezpiecznie chroniące i nawożące rośliny. Znajdziesz tu również inne artykuły przydatne w ogrodzie – nasiona traw, środki do dezynfekcji basenu, bakterie do szamba, brykiety do grilla oraz odstraszacze na zwierzęta i preparaty zwalczające insekty. Promocje i kody rabatowe to świetna okazja aby zaoszczędzić na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji