Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Sklepbiegacza.pl

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Sklepbiegacza.pl oferuje wszystko to, co niezbędne do biegania. Znajdziesz tu szeroki wybór wysokiej jakości produktów zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Sklep oferuje komfortowe buty zaprojektowane specjalnie do biegania po asfalcie, na bieżni i w terenie. Kupisz tu również sportową odzież i akcesoria takie jak zegarki, pulsometry, czołówki, plecaki, bidony, słuchawki czy rękawiczki. Sklep oferuje ubrania znanych marek, między innymi Adidas, Asics, Nike, New Balance, Brooks, Salomon czy Mizuno. Sprawdź najnowsze promocje i kody rabatowe aby zaoszczędzić na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 40 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji