Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Smart Pożyczka

do 72.5 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Smart Pożyczka to krótkoterminowe pożyczki online. Firma oferuje pożyczki od 200 do 7000 zł. Pierwszą pożyczkę do 3000 zł możesz otrzymać za darmo. Okres spłaty pozyczki wynosi od 10 do 30 dni.  Smart Pożyczka oferuje rabaty dla lojalnych klientów, nawet do 25%. Aby wziąć pożyczkę nie potrzebne są zbędne formalności. Wystarczy, że wybierzesz kwotę oraz okres spłaty pożyczki i wypełnisz formularz rejestracyjny. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej pieniądze zostaną przelane na Twoje konto.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 72.5 zł za udzieloną pożyczkę dla nowych klientów, którzy nie wnioskowali wcześniej o SMART pożyczkę, LEW pożyczkę i Finansowe Posiłki

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji