Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Smyk

do 1.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Smyk to popularna sieć sklepów oferujących wszystko to, co potrzebne dzieciom i rodzicom. Znajdziesz tu ładne, modne ubranka i buty dla niemowląt i dzieci do lat 14. W sklepie dostępne są również artykuły pielęgnacyjne, kosmetyki dla mam, akcesoria do karmienia, wózki, foteliki, nosidełka, chusty oraz wyposażenie pokoju dziecięcego. Smyk to także szeroki wybór zabawek dla maluszków i starszych dzieci, takich jak zabawki edukacyjne, pluszaki, lalki, klocki, czy gry planszowe. Znajdziesz tu książeczki, filmy i muzykę dla najmłodszych. W asortymencie sklepu dostępne są produkty z ulubionymi bohaterami dzieci z bajek i gier komputerowych. Smyk oferuje liczne promocje i rabaty, dzięki którym kupisz ubranka i artykuły dziecięce w niższej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji