Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

StrefaUrody.pl

do 4% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

StrefaUrody.pl to drogeria internetowa z bogatym wyborem kosmetyków. Znajdziesz tu zarówno kosmetyki popularnych marek, jak i niszowe kosmetyki naturalne. W sklepie dostępne są świetnej jakości produkty do makijażu oraz pielęgnacji twarzy, włosów i całego ciała. StrefaUrody.pl oferuje także niezwykle modne kosmetyki pochodzące z Azji. Znajdziesz tu również perfumy oraz dezodoranty dla kobiet i mężczyzn. W ofercie dostępne są produkty dla domu, świeczki, zapachy oraz środki czystości. Perfumy i zestawy kosmetyków to świetny pomysł na prezent dla najbliższych. Korzystając z promocji i kodów rabatowych kupisz świetne kosmetyki w doskonałej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

4% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 70 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji