Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Super Prezenty

do 5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla rodziny lub przyjaciół, Super Prezenty to doskonałe rozwiązanie. Nie znajdziesz tu banalnych przedmiotów, lecz możliwość stworzenia niezwykłych przeżyć i doświadczeń. Dzięki Super Prezentom sprawisz radość bliskim dzieląc się z nimi wspaniałą przygodą. W ofercie znajduje się wiele atrakcji dostępnych na terenie całej Polski. Loty paralotnią, skoki bungee, czy jazda terenowa to idealne propozycje dla wielbicieli adrenaliny. Warsztaty kulinarne, romantyczna kolacja, lub pobyt w spa to świetne pomysły na spędzenie czasu we dwoje. Wizyta w escape roomie lub paintball doskonale sprawdzą się na integracji firmowej lub wypadzie z przyjaciółmi. Super Prezenty oferuje również atrakcje last minute w znakomitych, promocyjnych cenach.  

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

5% za produkty z wszystkich kategorii

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

90 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji