Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Szczypta Świata

do 1.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Szczypta Świata to sklep, w którym znajdziesz żywność oraz produkty z całego świata. Miłośnicy kawy i herbaty odkryją tu organiczną kawę, yerba mate oraz różne rodzaje herbat pochodzących z upraw fair trade oraz akcesoria do ich przygotowania. Wielbiciele słodyczy znajdą tu wysokiej jakości czekoladę i kakao z Ameryki Południowej oraz suszone owoce i słodycze ze sprawiedliwego handlu. W sklepie znajdziesz również organiczne masła roślinne oraz kremy do pieczywa, napoje, przyprawy oraz cukier trzcinowy i kokosowy. Oprócz żywności, Szczypta Świata to także oryginalne ubrania wykonane z naturalnej skóry, wełny z lamy i bawełny oraz niepowtarzalna biżuteria etniczna. W sklepie dostępne są również dekoracje, zabawki oraz instrumenty muzyczne z najdalszych zakątków Afryki, Ameryki Południowej i Azji. Dzięki promocjom kupisz unikalne produkty w okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

1.5% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji