Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Szybka Gotówka

do 50 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Szybka Gotówka to szybkie i wygodne pożyczki przez Internet. W ofercie dostępne są pożyczki od 100 do 7000 zł na okres od 1 do 65 dni. Aby wziąć pożyczkę nie musisz wychodzić z domu i czekać w kolejkach. Otrzymasz ją bez zbędnych formalności – wystarczy, że wypełnisz wniosek online i zweryfikujesz konto bankowe, a po pozytywnej decyzji pieniądze natychmiast zostaną przelane na Twoje konto. Żeby otrzymać pożyczkę należy mieć co najmniej 18 lat oraz posiadać pesel, konto bankowe, telefon komórkowy i e-mail. Możesz zaoszczędzić na pożyczce dzięki kodom rabatowym.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 50 zł za udzieloną pożyczkę dla nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie wnioskowali o pożyczkę w Szybkiej Gotówce, Freezl lub Ekassa

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty pożyczkodawcy. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

120 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji