Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

T-Mobile Konto Freemium

do 42.5 zł zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

T-Mobile oferuje usługi finansowe dostarczane przez Alior Bank. Zakładając Konto Premium dla wymagających możesz zarobić nawet 180 zł rocznie. Za transakcje bezgotówkowe kartą otrzymasz 5% zwrotu wartości zakupów – do 15 zł miesięcznie. Z kontem Freemium zyskujesz bezpłatne prowadzenie konta, krajowe przelewy internetowe wewnętrzne i zewnętrzne, jedną wpłatę we wpłato macie w miesiącu, 3 wypłaty z dowolnego bankomatu w Polsce i na świecie w miesiącu, obsługę karty płatniczej debetowej do konta przy dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą za 200 zł miesięcznie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

do 42.5 zł za założenie konta w ciągu 30 dni od złożenia wniosku oraz wykonania płatnosci kartą w ciągu 60 dni od podpisania umowy

Stawka widniejąca na stronie może się różnić w zależności od aktualnej oferty banku. Oferty na stronie PoZnajomości aktualizowane są co 72 godziny.

Średni czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

 

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji