Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

TECHSAT24.pl

do 2.5% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

TECHSAT24.pl to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu elektronicznego. Znajdziesz tu szeroki wybór komputerów oraz akcesoriów komputerowych w atrakcyjnych cenach. Sklep oferuje komputery PC, laptopy, tablety, telewizory, sprzęt RTV, konsole oraz nawigacje popularnych producentów, takich jak Lenovo, Acer, HP, Dell, Samsung czy Sony. Oprócz elektroniki w sklepie kupisz również akcesoria oraz zabawki dla dzieci. Znajdziesz tu foteliki samochodowe, barierki ochronne, nianie elektroniczne, łóżeczka, bujaki oraz artykuły do karmienia i pielęgnacji dziecka. W sklepie dostępne są również zabawki – drony, klocki Lego, samochody elektryczne i zabawki edukacyjne. Promocje i kody rabatowe to świetny sposób aby zaoszczędzić na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z kategorii Aparaty Kompaktowe, Aparaty Kompaktowe Zestawy, Lustrzanki Cyfrowe, Obiektywy, Konsole Sony PS3, Konsole Sony PS4, Konsole Xbox 360, Konsole Xbox One, Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne, Monitory, Komputery All in One, Zestawy Komputerowe, Projektory, Laptopy, Ultrabooki, Laptop i Tablet 2w1, Nawigacje samochodowe, Telewizory, Kino Domowe, Kamery Cyfrowe,Tablety, Czytniki e-book, Smartfony, Telefony komórkowe
5% za produkty z pozostałych kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji