Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Urwis.pl

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Urwis.pl oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci i niemowląt. Znajdziesz tu zabawki, które ucieszą chłopców i dziewczynki w każdym wieku. W sklepie dostępne są popularne produkty znane z reklam telewizyjnych. Kupisz tu również tradycyjne zabawki, takie jak klocki LEGO, lalki, pluszaki, samochodziki oraz gry planszowe. Sklep oferuje także książeczki, zestawy modelarskie i konstrukcyjne oraz zestawy edukacyjne i plastyczne. Urwis.pl to wysokiej jakości, bezpieczne zabawki w korzystnych cenach. Czekają tu na Ciebie atrakcyjne promocje i rabaty, dzięki którym zaoszczędzisz na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 40 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji