Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

Virtualo

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Virtualo to nowoczesna księgarnia z ebookami i audiobookami. Znajdziesz tu szeroki wybór najnowszych wydań książek w wersji elektronicznej. Virtualo oferuje ponad 70 tytułów polskich i zagranicznych autorów. W księgarni internetowej dostępne są zarówno najnowsze bestsellery, jak i klasyki literatury. Kupisz tu kryminały, thrillery, romanse, fantastykę, a oprócz powieści także literaturę faktu, poradniki, podręczniki, komiksy i prasę. Książki dostępne są w formacie ebup oraz mobi, a audiobooki mp3. Czekaja tu na Ciebie promocje i kody rabatowe, dzięki którym zaoszczędzisz na zakupach.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 35 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji