Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

WĘC

do 2% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

Jubiler Węc to rodzinna polska firma od pokoleń zajmująca się tworzeniem biżuterii. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości biżuterii złotej i srebrnej. Węc oferuje wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z brylantami oraz szafirami, szmaragdami i rubinami oraz obrączki ślubne z żółtego i białego złota oraz tytanu. Znajdziesz tu również piękne bransoletki, naszyjniki oraz kolczyki idealne na prezent  z okazji urodzin, rocznicy lub dnia matki. Medaliki oraz krzyżyki będą niezwykłą pamiątką chrztu, komunii i bierzmowania. Węc to zarówno klasyczne propozycje, jak i fantazyjne projekty. Dzięki promocjom i kodom rabatowym kupisz biżuterię w atrakcyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

2% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 60 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji