Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

W.KRUK

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

W.KRUK to najstarsza polska firma jubilerska istniejąca od 1840 roku. Wieloletnie doświadczenie marki gwarantuje najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę. W.KRUK tworzy ponadczasową biżuterię zachwycającą dbałością o najmniejszy detal. Biżuteria wykonywana jest z wysokiej próby złota, srebra oraz kamieni szlachetnych. Jeśli szukasz wyjątkowego pierścionka zaręczynowego, znajdziesz tu wiele zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych propozycji. Jubiler oferuje również obrączki na zamówienie wykonane z dowolnego materiału, z wybranym wykończeniem i zdobieniem. Wśród oferty znajdziesz szeroki wybór pierścionków, kolczyków, naszyjników, bransoletek, zegarków oraz akcesoriów. W.KRUK to niepowtarzalne kolekcje starannie zaprojektowanej biżuterii wykonanej z niezwykłą precyzją. W sklepie internetowym marki znajdziesz końcówki serii w obniżonej, okazyjnej cenie.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty dostarczone kurierem
1.5% za produkty z zamówieniem do salonu

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 30 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji