Sklepy

Aktualna lista sklepów w których otrzymasz
zwrot za zakupy!

Jak to działa?

1. Rejestrujesz

Aby otrzymać częściowy zwrot wydanej kwoty musisz być użytkownikiem Po znajomości. Zarejestruj się i zacznij zakupy!

2. Kupujesz

Po zalogowaniu przejdź do wybranego sklepu internetowego poprzez poznajomosci.pl. Dzięki temu Twoje zakupy zostaną zarejestrowane w naszym systemie.

3. Zyskujesz

Po zatwierdzeniu transakcji przez sklep, na Twoje konto cashback wróci część kwoty, którą wydałeś na zakupach. Zarobione pieniądze możesz przelać na swoje konto bankowe.

YES

do 3% zwrotu
NA ZAKUPY Odwiedź Stronę
i otrzymuj cashback za zakupy po znajomości!

Opis sklepu

YES od ponad 30 lat zajmuje się tworzeniem wyjątkowej biżuterii. Produkty marki wyróżniają się doskonałym wzornictwem i wysokiej jakości materiałami. Powstają dzięki pracy doświadczonych rzemieślników i artystów. W ofercie jubilera znajdują się naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki wykonane z wysokiej próby złota i srebra zdobione diamentami oraz innymi kamieniami szlachetnymi. YES to również bogaty wybór unikalnych pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. W sklepie internetowym dostępne są kolekcje w różnych stylach, klasyczne jak i bardziej fantazyjne propozycje. W ofercie znajdują się również doskonałe zegarki znanych marek. Promocje i rabaty to idealna okazja aby kupić piękną biżuterię.

Wysokość zwrotu

Sklepy mogą oferować różne poziomy zwrotów dla różnych kategorii produktów. Sprawdź jaki zwrot możesz otrzymać za swoje zakupy.

3% za produkty z wszystkich kategorii

Czas oczekiwania na wypłatę zwrotu

Do 190 dni

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wypłaty może różnić się w zależności od sklepu. Powyżej znajduje się czas po jakim pieniądze znajdą się na Twoim koncie cashback.

Puść oczko w stronę promocji

Kupuj. Polecaj. Zarabiaj.

Dostępność
Zakupy w niższej cenie
bez czekania na promocję
Dodatkowe rabaty
Bonus 10 zł na start
Premia za polecenie znajomym
Dodatkowa prowizja
od zakupów Twoich znajomych
POBIERZ WTYCZKĘ POZNAJOMOŚCI
Strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji